WINGSM Education

Frequently Asked Questions

  • Portal Usage
  • Videos

Portal Usage

WINGSM Portal  mobil uygulaması ile, heryerden işletmenizin satış, stok, kasa, cari vb. bir çok verisini kolaylıkla takip edebilirsiniz. 
Uygulamayı çalıştırdığınız'da kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapabileceğiniz, ana giriş ekranı karşılar.
 
Uygulamaya giriş yapıldığında, wingsm akıllı satış programı üzerinden dinamik olarak hazırlanan satış özetleri sayfası gelir. Bu sayfada kategorize edilmiş ürün grupları halinde satış adetlerini gösteren kutucuklar görülür, bu kutucuklara tıkladığınızda altta ilgili ürün grubunun maliyet, satış fiyatı, kâr ve hedef durumu gibi satış detayları gelir, ayrıca üst sekmeler ‘de personel yada şube bazlı seçimler yapabilir yine üst sekmeler ‘de hazır tarih setleri yada iki tarih arası seçim yapabilirsiniz, ve son olarak tarih sekmesine tıkladığınız ‘da grafik bazlı satış tablolarını inceleyebilirsiniz.
 
Portal Ana Menü  wingsm online portal satış özetleri  wingsm online portal genişletilmiş menü
 
Paneli açmak için yukarıdaki 3 yatay çizgi butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan menüyü kullanarak raporlar arası geçiş sağlanır.
 
Stok Raporu bölümünde stok listesi ve sevk listesi olarak iki bölüm vardır, stok listesi bölümünde mevcut stoklarınızı görebilir, şube deposu ve sınıf gibi seçenekler ile süzebilirsiniz. Ayrıca arama bölümünde ilgili ürünün ismin ile arama yapabilirsiniz. Sevk listesi bölümünde seçtiğiniz tarih aralığında depolara göre satış rakamları, satış yüzde oranları ve sevk butonun da ise satış hızlarına göre seçtiğiniz tarih aralığında tavsiye ürün depo  stok dağılımı gösterilmektedir.
 
wingsm online satok listesi ana menü  wingsm online stok listesi   wingsm online stok listesi sınıflar
 
Kasa Raporu nakit ve banka kasalarınızdaki Türk Lirası/Döviz giriş ve çıkışlarını gözlemleyebilir, şube ve tarih kıstaslarına göre raporlayabilirsiniz. Gün sonun da ise isenirse rapor e-mail ile ilgili yöneticilere gönderilebilir.
 
wingsm online kasa raporu ana menü  wingsm online kasa eposta gönderimi
 
Cari Raporu, Borç / Alacak listesi Firma(Tedarikçi) ve Müşteri carilerinin tarihsel, yada mevcut bakiye durumlarına göre oluşturulabilir. Borç /Alacak listesi ilk açıldığında o gün içinde işlem gören crileri gösterir.  İşlem düğmesine tıkladığınızda bakiyesi olan tüm borçlu ve alacaklı carilerileri listelenir. Hesap dökümü bölümünde ise seçtiğiniz carinin detaylı hesap hareketlerine ulaşabilirsiniz.
 
wingsm online cari raporu işlem  wingsm online cari raporu bakiye  wingsm online cari raporu hesap dökümü
 

If you have any questions, you can contact us at info@wingsmonline.com or by calling our contact phone now.

 0 533 123 4049

 Güzeltepe Mah. Vural Sok. Gürkan Apt. No: 3/1 Çengelköy, İSTANBUL